Profesjonalne strony www

stryminski.comJeżeli poszukujesz wykonawcy profesjonalnej strony www, portalu, sklepu internetowego to musisz zapoznać się ze stroną; profesjonalne strony www, portale, sklepy internetowe. Krzysztof Strymiński, jest osobą z wieloletnim doświadczeniem, posiada bardzo duże doświadczenie, wykonała w swoim życiu wiele projektów informatycznych, uczestniczył w budowaniu zarówno portali informacyjnych jaki i społecznosciowych, sklepów interenetowych z najróżniejszych branż.

Potrafi zaprojektować i wykonać serwis w oparciu o załozenia Klienta, doradzi jakie elementy techniczne i marketingowe zastosować. W wielu projektach, które wykonywał umieszcza w stopce informacje, lub link do informacji na temat autora. Tak jest np. w przypadku portalu ona24 gdzie gdzie w stopce umieszczony jest link do artykułu pod tytułem: Wykonywanie stron, sklepów internetowych, portali na CMS Joomla!. Portal ona24 został zaprojektowany i wykonany najpierw jako serwis konsultantka (pl) ale po przypadkowej utracie doemny został przeniesony na nazwę ona24 (eu). Po wielu perturbacjach i dosyć długim okresie przerwy w funkcjonowaniu, niedawno wtystartował ponownie. Ze względu jednak na dosyć przestarzałę oprogramowanie został zmieniony system CMS. W pierwszej i drugiej fazie życia portalu był to CMS Joomla z linii 1.0 – obecnie serwis oparty jest o oprogramowanie z linii Joomla 1.5. Zmianie uległy niektóre funkcje, część została usunięta, niektóre zmieniły swoją funkcjonalność.

Przykładów stron, które wykonał Strymiński jest więcej, część z nich można zobaczyć w jego portfolio w zakładce case study. Są tam nie tylko linki do wykonanych projektów, można również przeczytać jakie prace zostały wykonane przez autora oraz można znaleźć kontakt do Klienta, który zlecał wykonanie danego serwisu.

Jednym z prostszych projektów, wykonanych oczywiście bezpłatnie jest strona szkoły 58 w Bydgoszczy. Krzysztof Strymiński również tam umieścił w stopce link do treści opisującej jego działalność: Projektowanie i wykonywanie stron internetowych. W przypadku tej produkcji ważne było zagwarantowanie wyjątkowo prostej obsługi strony, ponieważ przeznaczona ona jest dla rodziców i dzieci pierwszych 6 klas – czyli szkoły podstawowej.

Motto, hasło reklamowe Krzysztofa to: „Zaufaj praktyce, doświadczeniu i wiedzy. Skorzystaj z usług profesjonalisty. Moje usługi są fachowe i terminowe. Zapraszam do współpracy.”