Pościel Hannah Montana

Posciel Hannah MontanaRewelacyjna pościel licencyjna produkowana jest przez duńską firmę Contrast świecąca w ciemności ! Jej niewątpliwymi zaletami są przyjemna kolorystyka oraz ulubieni bohaterowie ! Pościel Hannah Montana wykonana jest z wysokogatunkowej 100% bawełny, miękkiej w dotyku, o ślicznych żywych kolorach, które nie blakną nawet po wielu praniach (wg producenta przynajmnie kilkanaście prań). Poszwa i poszewka zapinana jest na zamek, co jest niewątpliwie bardzo dużym atutem, szczególnie, że suwak zamka jest praktycznie niewyczuwalny i wogóle nie przeszkadza podczac spania. W skład kompletu pościeli wchodzą:

  • 1 x poszewka na poduszkę (70×80 cm)
  • 1 x poszwa na kołdrę (160×200 cm )

Pościel Hannah Montana posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Taka pościel jest tak samo ładna jak ubranka dla dzieci z jej wizerunkiem.

www.sklep.giaco.plW sklepie Giaco dostępnych jest bardzo dużo wzorów pościeli dziecięcej. Pewna część asortymentu została opisana w tekście: pościel dla dzieci. Całość oferty tego niesamowicie kolorowego i bardzo ładnego sklepu dostępna jest oczywiście na jego stronie internetowej.  Bardzo podoba mi się tekst wprowadzający do działu pościeli umieszczony na witrynie. Bardzo przyjemnie jest się przytulić do poduszki z wizerunkiem ulubionego bohatera:). Dlatego w naszym sklepie Giaco.pl pojawił się nowy asortyment. Pościele dla dzieci i kocyki: dla dziewczynek i chłopców z ulubionymi postaciami. Licencjonowane produkty takie jak pościel dla dzieci to wysoka jakość, przystępna cena, zadowolenie dziecka.