Więcej gigabajtów dla wiernych klientów Virgin Mobile

Virgin MobileNiespełna kilka tygodni temu, największy operator wirtualny w Polsce – Virgin Mobile – ruszył z promocją dodatkowych GB internetu dla użytkowników przenoszących numer do jego sieci. – Teraz czas na naszych lojalnych konsumentów. Ich zadowolenie jest dla nas równie ważne, dlatego podjęliśmy decyzję o przyznaniu im takich samych paczek ekstra gigabajtów, co klientom MNP. Bonus dotyczy osób, które co najmniej sześciokrotnie zakupiły od nas dowolny pakiet zintegrowany – informuje Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile Polska.

Promocja ruszyła 16 marca i potrwa do odwołania. Warunkiem skorzystania z niej jest zakup przynajmniej 6 dowolnych, miesięcznych pakietów. Gratisowa paczka internetu zostanie zatem  przyznana po minimum pół roku stałego korzystania z usług Virgin Mobile. Bonus wymaga tylko jednokrotnej aktywacji i odnawia się co miesiąc, dla danej oferty 3w1. W przypadku pakietu #PEŁENLUZ za 19 złotych będzie to dodatkowe 500 MB (czyli łącznie 2,5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) do oferty #BEZLIMITU za 29 złotych, 2 GB ekstra do najnowszego pakietu #NAJLEPIEJ oraz aż 3 GB w prezencie do #DLAMNIESUPER za 59 złotych, co daje łącznie 13 GB internetu na stałe.

VirginMobile_WiecejGB

Aby skorzystać z prezentu, wystarczy dokonać prostej rejestracji za pomocą kodu *222*222#, wpisanego i zatwierdzonego za pomocą klawiatury numerycznej telefonu. Pakiet zostanie przyznany automatycznie po aktywacji lub odnowieniu jednego z pakietów #WSZYSTKO. Ważność pakietu darmowego internetu jest identyczna, jak ważność podstawowego pakietu 3w1.
Szczegóły dot. najnowszej promocji znajdują się tu: virginmobile.pl/dlawiernych.

 

zobacz także:
Gwiazdy internetu rozpieszczają fanów z Virgin Mobile Polska