W KFC coś WI-FI w powietrzu… To pachnie swobodnym dostępem do Internetu!

Coś WiFi w powietrzu
Coś WiFi w powietrzu

Surfing z kubełkiem? Mail ze skrzydełkami? A może czatowanie przy sałatce? Sieć KFC w oryginalny sposób postanowiła przypomnieć o darmowym dostępie do Internetu we wszystkich swoich restauracjach.  Na materiałach promocyjnych umieszczone zostało hasło „Coś WiFi w powietrzu!” oraz grafiki łączące informacje o usłudze z wybranymi produktami z oferty KFC.

„Darmowy Internet we wszystkich restauracjach KFC dostępny jest już od 2008 roku, choć nie wszyscy nasi Goście mają tego świadomość. Często spotykamy się także z pytaniami o warunki korzystania z tej usługi. Nasza akcja to pomysł na to by zmienić ten stan rzeczy. W zabawny sposób mówimy po prostu – w KFC  Internetem można częstować się do woli! – mówi Katarzyna Ogórek, odpowiedzialna za Web Marketing marki KFC.

Sieć, zbudowana w oparciu o technologię WiFi, została wykorzystana do budowy hot-spotów we wszystkich (blisko 130) restauracjach KFC w Polsce. Oferowana usługa jest bardzo łatwa w obsłudze. Uproszczony został system logowania i autoryzacji, wystarczy tylko wybrać sieć WiFi o nazwie „KFC”.


Artukuł przedrukowany ze strony: W KFC coś WI-FI w powietrzu… To pachnie swobodnym dostępem do Internetu!

Dodaj komentarz