Piccolo świętuje urodziny Egurrola Dance Kids

agustin egurrolaW portalu marketingowym www.ona24.eu znajdziemy dzisiaj informację na temat pierwszych urodziny Egurrola Dance Kids. Poniżej znajduje się fragment tego artykułu.
Pod znakiem tanecznego szaleństwa z okazji pierwszego jubileuszu szkoły Egurrola Dance Kids upłynął miniony weekend w warszawskim centrum handlowym Blue City. W wyśmienitej, radosnej zabawie wzięły udział tłumy miłośników tańca oraz bohaterowie programów „You Can Dance” i „Tańca z Gwiazdami”, a tortem częstował sam mistrz – Agustin Egurrola. Tancerze oraz goście uczcili urodziny pysznym, bąbelkowym Piccolo.

Huczna i niezwykle żywiołowa zabawa trwała dwa dni. Kto nie chciałby poszaleć na parkiecie z bohaterami programów „Taniec z Gwiazdami” czy „You Can Dance”? Takiej okazji nie można było przegapić! Z tego względu mnóstwo gości wzięło udział w warsztatach tanecznych prowadzonych m.in. przez Blankę Winiarską, Cezarego Olszewskiego, „Jadźkę” Korubę, Marię Foryś oraz Rafała „Roofiego” Kamińskiego. Serca dzieci i rodziców podbiły: grupa VOLT Agustina Egurroli oraz dziecięce formacje taneczne Egurrola Dance Kids. Widownia entuzjastycznie przyjęła też popisy tancerzy „You Can Dance”, m.in. Ilony Bekier, Leal Zielińskiej, Łukasza Zięby i Alexa Palińskiego. Całość tekstu dostępna jest pod adresem: Piccolo świętuje pierwsze urodziny Egurrola Dance Kids.

Serdecznie zapraszam także do odwiedzenia witryny na której znajduje się bardzo ciekawy artykuł na temat ubranek i poscieli dziecięcych w sklepach internetowych. Jest to swego rodzaju opis tego co w tej chwili jest na rynku w tej branży.

Dodaj komentarz