Nominowani za Najlepsze Intranety i Komunikację Wewnętrzną w Polsce.

internale 2010
internale 2010

Portal ona24 informuje o nominacja w konkursie Internale 2010. 32 zgłoszenia na Najlepszy Intranet oraz Komunikację Wewnętrzną zostały nominowane do drugiego etapu Konkursu INTERNALE 2010. Wśród finalistów znajdują się m.in. BZWBK, BNP Paribas Fortis, Grupa Allianz Polska, Bank Pekao, BRE Bank, Leroy Merlin, TVN, Kompania Piwowarska, Urząd Miasta Krakowa czy PTK Centertel. Prestiż wydarzenia podkreśla fakt, iż jest to pierwszy w Polsce konkurs dla podmiotów posiadających Intranet oraz Komunikację Wewnętrzną w swojej strukturze.

Organizatorem Konkursu są Intranety.pl, pierwszy polski portal Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Audytorem Konkursu jest Firma Doradcza KPMG. Patronat Merytoryczny objęły: Business Centre Club, Akademia Leona Koźmińskiego, Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka, Polskie Stowarzyszenie Public Relations oraz Institute for International Research.  Więcej informacji: Nominowani za Najlepsze Intranety i Komunikację Wewnętrzną w Polsce.

***
http://intranety.pl/ to pierwszy w Polsce portal, którego głównym celem jest rozwój branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Informuje o nowościach w branży, dostarcza praktycznych wskazówek oraz definiuje standardy rynku. Zawiera artykuły, porady, studia przypadków oraz informacje z kraju i ze świata na temat Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Podstawowym zadaniem jest działalność edukacyjna promująca dobre praktyki w zakresie Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej.

Dodaj komentarz